poniedziałek, 15 października 2012

MIASTO- przestrzeń działań twórczych

Jak to z osobami posiadającymi nadmiar energii bywa ( czyt. ze mną), gdy tylko zobaczą gdzieś informację o jakichś twórczych zajęciach, muszą się na nie zapisać.
'Twórcze eksploracje'- brzmiało tajemniczo,więc trzeba było to sprawdzić. :D
I chcę Wam powiedzieć,że nie zawiodłam się.
Warsztaty prowadziły: Ania Olczyk-Grabowska i Asia Ogrodowska. Posiadające masę świetnych pomysłów, animatorki. Z takimi ludźmi po prostu nie da się nudzić.
Spędziłam z nimi cudooooowny weekend. To nic,że trzeba było wstawać o 7 ( w weekend, rozumiecie? :O ). Wiedziałam,że jak nie wstanę- będę żałowała.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I think that sometimes I have excess energy, so when I saw information about creative activities I had to sign up for lessons. 'Creative explorations'- sounded mysterious, so I had to check it out. :D
 And I have to tell you that I wasn't disappointed.
Lessons conducted: Ania Olczyk-Grabowska and Asia Ogrodowska. Girls,who have a lot of great ideas. With people like that, nobody will be bored. I spend with them reaaaaaaaaaally lovely weekend. And it's nothing that we had to get up at 7 in the morning ( at weekend, you know? :O ). But I knew that if i didn't get up- I'll regret.

Tu macie kilka zdjęć z naszych zajęć:
Here you have some pictures of our activities:
FUN
  
Łoś się żegna :3 / Moose is saying goodbye :3


Photo: Alicja Duchiewicz

4 komentarze :

 1. Bardzo fajne zdjęcia :) Widać, że było wesoło :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny początek. Przypomniało mi się właśnie jak ja zakładałam swojego bloga. Była 22:30, ja leżałam pod kołdrą i pisałam na komórce pierwszy post. Pamiętam też jaka byłam wniebowzięta, kiedy otrzymałam pierwszy komentarz.
  Moim zdaniem zaczęłaś bloga naprawdę ciekawie i powiem ci, że twój blog jest super! Oby tak dalej. Masz talent w kierunku pisania. Pozdrawiam. Zosia
  P.S. Chciałabym obserwować twojego bloga, więc dodaj aplikację ,,OBSERWATORZY''.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jejuu, bardzo dziękuję za miłe słowa :)
   Mam tylko nadzieję,że uda mi się w tym wytrwać!

   A 'obserwatorów' może dodam jak już trochę się rozkręcę,ale będę o Tobie pamiętała (:

   Dziękuuję!

   Usuń